Siemag Tecberg Gmbh
Tecberg Park 28
35708 Haiger / Kalteiche, Almanya

Kuyu İhraç Sistemleri teknolojisinde dünya lideri Siemag Tecberg Gmbh firmasının Türkiye temsilciliğini yapmaktayız. Etibakır A.Ş. Küre Kastamonu Bakır Madeni Kuyusu, Polyak Eynez Madencilik Bergama Kömür Madeni Kuyusu ve Cengiz Holding Siirt Bakır Madeni Kuyusu ihraç sistemleri Siemag Tecberg Gmbh/ Metek Madencilik işbirliği ile gerçekleştirilip devreye alınmıştır.

AKW Apparate + Verfahren Gmbh
Dienhof 26
92242 Hirschau / Almanya

Kum, agrega ve kaolen zenginleştime konularında anahtar teslim tesis projeleri yapan, hidrosiklon konusunda dünya markası olan AKW Apparate + Verfahren Gmbh firmasıyla Kumyol Yapı Beton, Gümüştaş Madencilik, Petkim Petrokimya ve Betkon Makina gibi bir çok firmaya tedarik sağlamış bulunuyoruz.

Tecberg HESE Gmbh
Tecberg Park 28
35708 Haiger / Kalteiche, Almanya
 
Yeraltı, açık ocak madenciliğinde, enerji santrallerinde, demir&çelik endüstrisinde ve taş ocakçılığında kullanılan konveyör bant sistemlerini en ileri teknoloji
ve standartlara uygun olarak üreten, Türkiye temsilcisi olduğumuz, Tecberg HESE Gmbh firması, TT Ara Tahrik teknolojisi ile sektördeki rakiplerine karşı bir adım öndedir.
 
TECBERG herco Gmbh
Tecberg Park 28
35708 Haiger / Kalteiche, Almanya
                              
Yeraltı madenciliğinde ve tünellerde kullanmış olduğu  P.E.S (Basınç Değiştirme Sistemi) ile kalıcı soğutma çözümleri sunan TECBERG herco Gmbh, Metek Madencilik işbirliğiyle, kısa zamanda, Türkiye’de tanınan bir firma haline gelmiştir.